Zalety syropów owocowych Herbapol

strefa blogowa

Zalety syropów owocowych Herbapol

W upalne dni szybko chcemy sięgnąć po coś orzeźwiającego, a jednocześnie smacznego, co na długo zaspokoi nasze pragnienie. Doskonałym wyborem są syropy owocowe Herbapol, które oferują moc smaków i kolorów, dzięki czemu chętniej będziemy sięgać po napoje i nawadniać nasz organizm, co jest niezwykle istotnie zwłaszcza w lecie. Malina, kiwi, czy żurawina – te letnie smaki zamknięte w syropie sprawią, że sok będzie doskonałą alternatywą dla niezdrowych kolorowych napojów gazowanych. Bogata oferta soków Herbapol sprawia, że każdy odnajdzie swój ulubiony smak.

Orzeźwiające napoje na każdą okazję

Syrop owocowy Herbapol sprawi, że smak Twojego napoju będzie wyjątkowy. Możesz przyrządzić go jak tylko chcesz – dodać do herbaty, bądź wody mineralnej niegazowanej lub gazowanej. Soki, szczególnie uwielbiane są przez dzieci, które lubią kolorowe i słodkie napoje. Na chłodniejsze dni szczególnie polecane są soki owocowe o właściwościach rozgrzewających, takie jak malina, imbir czy czarna porzeczka. Dodatkowo soki zawierają witaminy C, D i B6, które wzmacniają odporność, a są potrzebne zwłaszcza w okresie, kiedy organizm jest szczególnie podatny na infekcje. Soki owocowe Herbapol dodatkowo zostały wzbogacone w cynk, który chroni przed infekcjami, wspomaga pracę trzustki, dba o zdrową skórę i mocne włosy. Dzięki sokom Herbapol intensywny smak owoców gości w naszym domu przez cały rok.

Deser z syropem i nie tylko

Syrop owocowy sprawdzi się doskonale także jako dodatek do deserów. Słodki akcent na budyniu, orzeźwiająca nuta w jogurcie naturalnym czy kolorowy wzór na ulubionych naleśnikach, to tylko niektóre z kreatywnych propozycji, do których można wykorzystać syropy. A gdyby wykorzystać aromaty owocowe do dań obiadowych? Soki inspirują do przyrządzania wytrawnych i słodkich dań, do których przygotowania wykorzystano smak syropów.

Smak dla całej rodziny

Syropy owocowe stały się zamiennikiem dawniej przyrządzanych kompotów owocowych. Teraz owocowe smak są dostępne na wyciągnięcie ręki. Bogactwo smaku sprawia, że miłośnikami syropów stają się nie tylko dzieci, ale także i dorośli. Syropy owocowe Herbapol są bardzo wydajne – butelka 420 ml wystarcza na ok. 10 porcji napoju. W ofercie firmy Aqua Żywiec dostępny jest również syrop owocowy Herbapol 5 l, odpowiedni zwłaszcza jeżeli planujemy spotkania w większym gronie rodziny czy przyjaciół, lub gdy chcemy kupić ekonomiczne opakowanie z korzyścią dla budżetu domowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *