Pomysłowe prezenty na ślub – czym zaskoczyć młodą parę

strefa blogowa

Pomysłowe prezenty na ślub – czym zaskoczyć młodą parę

Ślub to niezwykłe wydarzenie nie tylko w życiu nowożeńców, ale i zaproszonych gości. Każda młoda para chce, by był to dzień niepowtarzalny, dlatego długo dopracowuje szczegóły uroczystości. Uczestnicy tej doniosłej chwili chcą zaś podarować na nową drogę życia prezent nie tylko w niej przydatny, ale przede wszystkim taki, który wywoła uśmiech na twarzach młodych małżonków, a także przyjemne zaskoczenie.

Jakie prezenty można zaliczyć do grona pomysłowych

Czasy, kiedy w dobrym tonie było podarować coś praktycznego, by wyposażyć młodą parę w niezbędne do prowadzenia domu akcesoria dawno już minęły, tym bardziej, że większość par mieszka ze sobą przed ślubem i ma swój urządzony kąt. Dlatego pomysłowe prezenty na ślub będą z pewnością przyjęte z dużo większym entuzjazmem, niż kolejne żelazko. Dużą popularnością cieszą się personalizowane prezenty dla dwojga, niezbędniki małżeńskie, wypełniane zabawnymi gadżetami lub bardzo romantyczne zestawy, składające się z herbaty lub kawy, zmysłowo pachnących świec i odrobiny słodyczy w bardzo eleganckich opakowaniach. Świetnym i z pewnością nietuzinkowym prezentem może się okazać voucher dla państwa młodych na wspólną atrakcję jaką z pewnością będzie:

  • lot balonem
  • lot szybowcem
  • usługi SPA dla dwojga
  • kolacja we dwoje
  • romantyczny weekend dla dwojga
  • wyjście do teatru

W zależności od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na taki prezent, z pewnością wśród tych propozycji znajdzie się taka, która spodoba się młodej parze, a mamy gwarancję, że dłużej i milej będzie przez nich wspominana.

Prezent na ślub – jak nie popełnić gafy, wybierając upominek

Pomysłowy prezent na ślub wiąże się z tym, że trzeba troszkę znać nowożeńców i ich zainteresowania. Nie podarujemy przecież lotu balonem, jeśli jedno z nich ma lęk wysokości, ani biletu na spektakl, jeśli oboje unikają jak ognia teatrów. Dlatego tego typu prezenty najlepiej sprawdzą się, jeśli para młoda jest nam dość bliska lub jeśli mamy możliwość podpytać kogoś z rodziny o ich upodobania. Wtedy mamy pewność, że podarunek będzie wykorzystany, a przede wszystkim przyniesie im mnóstwo radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *