Praca i relaks? To możliwe

strefa blogowa

Praca i relaks? To możliwe

Każdy marzy o tym, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Idealnym przykładem takiego stanu jest połączenie pracy z relaksem. Konstancin-Jeziorna pokazuje, że to możliwe, a kompleks EVA Park Life & SPA zapewnia wynajem sal konferencyjnych, a po zakończeniu obowiązków pozwala zrelaksować się w strefie spa. Nigdzie indziej szkolenia nie są tak przyjemne.

Sale szkoleniowe w Konstancinie-Jeziornie

Obiekt ma do zaoferowania nowoczesne sale szkoleniowe pod Warszawą. Sale A, B i C to sale modułowe, zapewniają aż 207m2 powierzchni szkoleniowej. Przesuwne ściany pozwalają dostosować wielkość pomieszczeń do dowolnych potrzeb. Czwartą salą jest „Tężnia”, to miejsce o stonowanym wystroju i z oknami panoramicznymi umieszczonymi z 3 stron. Jest polecana do spotkań w maksymalnie 30-osobowych zespołach. Jest idealnym rozwiązaniem dla szkoleń kadry menedżerskiej i spotkania biznesowe. Wszystkie sale posiadają klimatyzację i są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Całość dopełnia specjalnie wydzielona sieć Wi-Fi. Obszerne przeszklenia ukazują piękno Parku Zdrojowego, zapewniając skupienie i aktywność umysłu. Na lunch, spotkania biznesowe i firmowe kolacje zagospodarowana została restauracyjna sala VIP. Wynajem sal szkoleniowych i organizacja szkoleń, czy konferencji w tym miejscu to najlepszy możliwy pomysł.

Po pracowitym dniu warto się odprężyć

Kąpiele solankowe w parku wodnym to zaś ukojenie dla ciała i duszy. Zapewnią chwilę relaksu po czasie spędzonym w sali konferencyjnej lub w przerwie między segmentami eventu. Basen solankowy wypełnia woda chlorkowo-sodowo-jodkowa, która jest dostarczana bezpośrednio z naturalnego źródła. Jej mineralizacja to ok. 75 g/dm3. Miejscem jej ujęcia jest otwór „Warszawa IG” o głębokości 1750 m. Jest on częścią obszaru górniczego Konstancin. Wymiary basenu to 9 × 14 m, jest on głęboki na 135 cm. W dnie basenu znalazł się gejzer, który dopełniają ściany do hydromasażu i masażer karku. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29°C. Dostępne dla gości są również perełkowe kąpiele w jacuzzi. Solanka, która się w nich znajduje stężona, jest w granicach 7 procent, a temperatura wody osiąga do 36°C. Dla osób z przeciwskazaniami do kąpieli solankowych przygotowano jacuzzi słodkowodne w strefie basenowej oraz suchą i mokrą saunę.

Można także skorzystać z serii zabiegów w SPA. Wyszkolona kadra oferuje m.in. peelingi na bazie soli jodowo-bromowej oraz zabiegi nawilżające i ujędrniające skórę. Masażyści zadbają o przeciążone stawy i mięśnie, stosując odpowiedni rodzaj masażu relaksacyjnego.

Obiekt EVA Park Life & SPA to gwarancja udanej konferencji, czy szkolenia firmowego. Pracownicy po ciężkim dniu pracy, będą zachwyceni chwilą relaksu w tym miejscu. Pozwala to przede wszystkim znaleźć równowagę (tzw. work-life balance), o którą tak ciężko w dzisiejszych czasach. Pracownicy i inni uczestnicy szkoleń z pewnością zapamiętają to miejsce i chętnie tu wrócą, nawet prywatnie z bliskimi i rodzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *