Nawigacja w Volkswagenie nie jest po polsku – co zrobić

strefa blogowa

Nawigacja w Volkswagenie nie jest po polsku – co zrobić

Samochody marki Volkswagen cieszą się w Polsce dużą popularnością. Wielu kierowców decyduje się na ich zakup za naszą zachodnią granicą. Niestety, oznacza to, że nawigacja będzie dostępna w języku niemieckim. Czy to oznacza, że trzeba inwestować w podręcznik do nauki nowego języka? Niekoniecznie. Mimo że poznawanie innego języka przynosi wiele korzyści, w przypadku poruszania się w drodze warto jednak postawić na rodzimy język.

Zalety nawigacji w języku polskim

Na drodze w wielu sytuacjach liczy się zdolność do szybkiego reagowania. Niestety, nawigacja w języku obcym będzie opóźniać naszą odpowiedź, nawet jeśli znamy ten język na przyzwoitym poziomie. Poza tym wsłuchiwanie się w inny język wymaga od nas większego zaangażowania i skupienia. Nie tylko zmniejsza to naszą uwagę związaną z tym, co się dzieje aktualnie na drodze. Wymaga to także naszej energii, sprawiając, że szybko się męczymy. Sytuacja może być także sama w sobie stresująca. Nawigacja w języku polskim to zupełnie inna bajka. Wszystko jest zrozumiałe bez wysiłku, a na słowa lektora można reagować natychmiastowo. Nie trzeba się denerwować, że ominiemy ważny zjazd bądź czegoś w porę nie zrozumiemy. Jazda jest po prostu szybsza i przyjemniejsza!

Nawigacja dla Volkswagen po polsku

Decydując się na kupno auta marki Volkswagen, nie trzeba rezygnować z polskiej nawigacji. A wszystko dlatego, że firma Fabryczne.pl oferuje świetne tłumaczenie nawigacji dla Volkswagen, obejmujące zarówno warstwę wizualną (menu), jak i głosową (lektor). Wszystko odbywa się bez ingerencji w urządzenie. Oprócz tego można liczyć na aktualizację oprogramowania, a także najnowszą mapę Europy i Polski. Teraz każdy kierowca może zasiąść za kierownicą Volkswagena, nie musi on znać języków obcych. Nawigacje dla Volkswagen w języku polskim są dostępne dla różnych modeli, m.in. Golf, Polo, California, Passat. Tłumaczenie jest w pełni profesjonalne, dzięki czemu można intuicyjnie posługiwać się menu, a głos lektora zaprowadzi dokładnie tam, gdzie chcemy.
Kwestia obcojęzycznej nawigacji nie powinna nikogo zniechęcić do kupno auta marki Volkswagen. To oczywiście ważne, by oprogramowanie było dostępne w języku polskim. To nasz język, w szybki i naturalny sposób na niego reagujemy, a także bez wysiłku. Warto swoją energię skierować na inne aspekty niż słowa lektora czy menu. Zwiększy to bezpieczeństwo na drodze i poczucie komfortu kierowcy. Tłumaczenie nawigacji dla Volkswagen od firmy Fabryczne.pl z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *