Auto zastępcze z wypożyczalni, które możemy wynająć

strefa blogowa

Auto zastępcze z wypożyczalni, które możemy wynająć

Jeśli mieliśmy wypadek na drodze i samochód został mocno uszkodzony, to co zrobić? Można będzie skontaktować się z wypożyczalnią, która może nam dostarczyć taki samochód. Wybieramy wypożyczalnie, które działają w wielu miastach w Polsce, bo wtedy bez względu na to gdzie będziemy to oni są w stanie nam pomóc. Dla przykładu wypożyczalnia https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-trojmiasto/ jest w stanie dostarczyć nam samochód dokładnie tam gdzie chcemy. Jedziemy na wakacje z rodziną i nagle na autostradzie dochodzi do wypadku? Nic nam nie jest, ale samochód nie nadaje się do jazdy? W takiej sytuacji pomoc wypożyczalni będzie najlepszym rozwiązaniem. Bardzo szybko dostarczą nam samochód albo, jeśli mamy możliwość, to sami pojedziemy go odebrać. Wybierając samochód w wypożyczalni możemy z niego za darmo korzystać. 

Koszty pokrywa sprawa wypadku

Wszystkie koszty związane z wynajmem samochodów pokrywa sprawca. Nie płaci z własnej kieszeni chyba, że nie ma ważnego OC. Najczęściej ma, więc to z jego składki wszystko jest opłacalne. Warto, zatem z takiej okazji skorzystać. To nie nasza wina, że ktoś nagle przerwał nam jazdę, a my mamy cel przed sobą. Tym niech się zajmuje już ubezpieczyciel. My jedziemy do miejsca docelowego. Jeśli jedziemy z dziećmi albo mamy większy siedmioosobowy samochód to od wypożyczalni otrzymamy taki sam. Przysługuje nam wtedy samochód z tego samego segmentu.

Samochód z pełnym ubezpieczeniem

Jeśli chodzi o samochód, który wynajmujemy to otrzymujemy go z pełnym ubezpieczeniem. To oznacza, że gdyby doszło do kolejnego zdarzenia to my z naszej kieszeni nie ponosimy żadnych kosztów. Na pewno na tym nam zależy żeby mieć spokojną głowę i nie zastanawiać się, co może się stać, jeśli znowu dojdzie do zdarzenia. Jeśli nie mamy pełnego ubezpieczenia na samochód zastępczy z oc Warta to nawet, jeśli dojdzie do wypadku nie z naszej winy to niestety, ale możemy część kosztów pokryć z własnej kieszeni, a zatem w żaden sposób nam się to nie opłaca. Wybieramy pełne ubezpieczenie i można jechać dokładnie tam gdzie chcieliśmy dotrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *