Zaplanuj szkolenie lub konferencję na Mazurach

strefa blogowa

Zaplanuj szkolenie lub konferencję na Mazurach

Każdy rekin biznesu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do przeprowadzenia udanego wydarzenia biznesowego potrzebny jest nie tylko ustalony plan, ale również odpowiednie miejsce. Jako że takie wydarzenia trwają zazwyczaj kilka dni, warto poszukać wyjątkowego miejsca, które pozwoli połączyć pracę z wypoczynkiem. Wszystkim zainteresowanym polecamy ofertę Mazurskiego Raju – obiektu, który od lat przeprowadza spotkania biznesowe, gale oraz konferencje na mazurach. To wszystko dzięki doskonałemu wręcz położeniu, możliwości skorzystania z aż sześciu sal konferencyjnych, kompleksowego zaplecza technicznego oraz wyjątkowej ofercie noclegowej i gastronomicznej.

Wysokie standardy pobytu oraz obsługi

Zorganizowanie z nami wydarzenia o charakterze biznesowym jest niezwykle wygodne oraz opłacalne. To my dbamy o kwestie związane z noclegiem, posiłkami oraz ewentualnymi atrakcjami – polecamy skorzystanie z naszego portu, siłowni, kręgielni oraz SPA. Goście mogą korzystać z doradztwa i pomocy profesjonalnej obsługi. Oferujemy nasze wsparcie już na etapie organizowania wydarzenia oraz związanych z nim spraw formalnych i technicznych. Na życzenie klientów możemy zająć się organizacją wydarzenia w sposób kompleksowy – od rejestrowania uczestników po zapewnienie im odpowiedniej obsług gastronomicznej i hotelowej. Dajemy gwarancję zadowolenia oraz posiadamy atrakcyjne ceny.

Lokalizacja jako jeden z najważniejszych atutów

Teren, na którym znajduje się nasz hotel, jest położony niespełna dwieście kilometrów od Warszawy. Nie ma żadnych problemów z dojazdem do naszego obiektu czy odnalezieniem go na mapie. Szczycimy się tym, że wokół nas rozciągają się naprawdę wspaniale widoki, co sprawia, że widok z okien pokojów jest wręcz niesamowity. Bliskość jeziora Bełdany zainspirowała nas do utworzenia prywatnego portu, wypożyczalni sprzętu wodnego oraz plaży – z tych atrakcji mogą oczywiście korzystać nasi goście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *