Sprzedajemy używany telefon

strefa blogowa

Sprzedajemy używany telefon

Jeśli chcemy sprzedać używany telefon to warto będzie go wystawić na portalu z ogłoszeniami. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na to, że ktoś trafi na ofertę i z niej skorzysta. Można sprzedawać różne modele i marki. Na pewno, jeśli mamy w dobrej cenie używany samsung galaxy to na jego sprzedaż długo czekać nie będziemy.  Ten model to ostatnio hit, ponieważ ma niesamowicie wydajny proces, dużą pamięć i jeszcze lepszy aparat. Zainteresowanie takim modele cały czas wzrasta, dlatego jeśli nam się znudził to można będzie go w dobrej cenie sprzedać.

Wystawianie ogłoszenia z telefonem

Pamiętajmy, że jeśli wystawiamy telefon to trzeba uczciwie podejść do tego tematu. Chcemy przecież sprzedać telefon i nie mieć z nim żadnych problemów. Jeśli coś zataimy to możemy mieć problemy, a nawet może się to zakończyć sądem. Na pewno takiego rozwiązania nie bierzemy pod uwagę, dlatego trzeba rzetelnie do tego podejść. Jeśli telefon ma jakieś rysy to robimy bardzo dokładnie zdjęcia. Ma jakieś inne uszkodzenia? Może się zacina, albo nie do końca działa gniazdo ładowarki? Wszystko opisujemy tak żeby osoba, która kupuje taki telefon wiedziała, czego się spodziewać. My później w razie reklamacji pokazujemy ogłoszenie, w którym to wszystko było opisane. Taka osoba wie, co kupuje i musi wiedzieć, co się z tym wiążę. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia tego, że nie wszyscy bardzo dokładnie ogłoszenia czytają, dlatego jest z tego później bardzo dużo problemów.

Ustalamy cenę za telefon

Trzeba sprawdzić, jakie są ceny podobnych modeli. Wtedy można wyciągnąć z tego średnią i wystawić taki telefon. Nie ma, co przesadzać ze zbyt wysoką ceną, bo nie będzie zainteresowania takimi telefonem. Jeśli cena będzie bardzo niska to wiele osób będzie to traktowało, jako oszustwo i też nie będą się interesować modelem, który oferujemy. Wyważona cena daje nam gwarancje zainteresowania przez klientów i na tym nam bardzo zależy.  Wystawiamy telefon i chcemy szybko go sprzedać, dlatego trzeba zadbać o dokładne opisy jak i o atrakcyjną cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *