Program LastPass

strefa blogowa

Program LastPass

Obawiasz się o bezpieczeństwo Twoich danych biznesowych? W takim razie zainwestuj w LastPass. Jest to niezawodny menedżer i generator haseł, który zabezpieczy Twoje komputery przed dostępem osób niepowołanych.

Czy wiesz, że do aż 80 procent naruszeń danych dochodzi z powodu słabych haseł? Czasem są one używane ponownie, a innym razem niewystarczająco chronione i kradzione. Takich sytuacji można uniknąć. Wystarczy stosować się do zasad higieny haseł biznesowych i zaopatrzyć w skuteczne narzędzie chroniące dane przed dostępem osób niepowołanych. Doskonałym wyborem jest LastPass Business, który upraszcza zarządzanie hasłami pracowników i zapewnia administratorom wygodny nadzór nad całym procesem.

Co potrafi LastPass

Ten skuteczny generator i menedżer haseł umożliwia szczegółową kontrolę administracyjną. Zapewnia uwierzytelnianie wieloskładnikowe, tzw. MFA i biometryczne. Jest to możliwe dla magazynów haseł użytkownika, aplikacji do jednokrotnego logowania, sieci VPN, stacji roboczych oraz dostawców tożsamości. Zaletą oprogramowania jest ponadto zmniejszanie liczby haseł, z których korzystają pracownicy.

Oprogramowanie znacznie poprawia bezpieczeństwo danych, nie wpływając na produktywność pracowników. Zespół kontrolerów administracyjnych IT ma pełny nadzór nad hasłami pracowników. Mogą nimi zarządzać z konsoli administratora, wygodnie aktualizując zasady bezpieczeństwa, udostępniając i usuwając użytkowników, wdrażając metody uwierzytelniania dla onboardingu i offboardingu. Mogą oni także nadawać federacyjne loginy użytkowników do LastPass lub tworzyć raporty bezpieczeństwa administratora.

Program zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo dla każdego punktu dostępu, dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu pojedynczego logowania i menedżera haseł. Możliwe jest dodawanie nieograniczonej liczby aplikacji SSO, z ponad 1200 wstępnie zintegrowanymi aplikacjami i zautomatyzowanie dostępu do aplikacji w chmurze. Wiele czynności takich jak np. odbieranie dostępu do aplikacji po odejściu pracownika jest maksymalnie uproszczonych.

LastPass – jak kupić

Oprogramowanie to przeznaczone jest na kilka platform, a nabyć możesz je na jednej z wielu licencji, których pełny pakiet znajdziesz na stronie Vebo.pl. Za pośrednictwem tego sklepu możesz sprawnie, bez zbędnej zwłoki i na bardzo korzystnych warunkach nabyć ten program w angielskiej wersji językowej. Wśród wielu dostępnych licencji są także takie przeznaczone dla biznesu na powyżej 100 stanowisk.

Odwiedź sklep Vebo.pl i chroń Twoje dane dzięki LastPass!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *