Pomoc przy szukaniu ubezpieczenia na samochód

strefa blogowa

Pomoc przy szukaniu ubezpieczenia na samochód

Dzisiaj, jeśli chcemy pomóc sobie w pracy agencji ubezpieczeniowej to nie trzeba wydać dużo pieniędzy. Można wybrać agentbot, czyli sztuczną inteligencję, która zadba o to, aby każdy z naszych klientów był bardzo zadowolony. W ten sposób można będzie zyskać nowych klientów. Klient nie ma dzisiaj całego dnia żebyśmy mu porównali dziesięć różnych ofert. Chciałby mieć odpowiedź już teraz, która z nich jest najbardziej atrakcyjna dla niego. Właśnie, dlatego korzystając z aplikacji zyskamy nowych i bardzo zadowolonych klientów, co przełoży się na zyski. 

Na co pozwala CRM

  • zarządzanie klientami i ich pojazdami,
  • generowanie wypowiedzenie i oraz zgód RODO,
  • automatyczne zadania do wykonania,
  • przypomnienia w formie sms i maila,
  • zarządzanie zespołem.

W jednym miejscu są wszystkie informacje o tym, co posiada nasz klient. W ten sposób jeszcze łatwiej jest prowadzić wszystkie prace. CRM otrzymujemy razem z aplikacją agentbot, dlatego warto będzie się tym bliżej zainteresować.  Jeśli jest ułatwienie to na pewno trzeba z niego skorzystać. 

Agentbot pomaga agencji ubezpieczeniowej

Nie ma znaczenia czy prowadzimy małą czy dużą agencję. Jeśli mamy więcej niż jedno towarzystwo ubezpieczeniowe to już warto będzie interesować się tym programie. Wyszukujemy wszystko o wiele sprawniej i nasz klient z tego powodu jest bardzo zadowolony. Zawsze mamy w ofercie najlepsze polisy. Nie ma znaczenia czy klient chce tylko OC czy AC. Możemy znaleźć wszystko, o co nas tylko po poprosi. Czas wyszukiwania ofert po wpisaniu danych to kilka sekund. Wyobraźmy sobie ile czasu byłoby nam potrzebne, aby wyliczać wszystko ręcznie? To nie ma sensu i nasz klient nie byłby z naszej oferty i współpracy zadowolony. Na to nie można sobie pozwolić. Konkurencja wśród agencji ubezpieczeniowych jest bardzo duża, dlatego jeśli przyszedł do nas klient to trzeba zrobić wszystko, aby wyszedł od nas bardzo zadowolony. Trzeba sobie pomagać w pracy tym bardziej, że agentbot to bardzo tanie rozwiązanie, które przyniesie nam bardzo duże zyski. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *