Szklane panele z grafiką

strefa blogowa

Szklane panele z grafiką

Wiele osób planujących aranżację wnętrza decyduje się na wykorzystanie dekoracji w postaci elementów szklanych. Rozwiązanie to sprawdza się w w większości pomieszczeń. Panele łączą ze sobą nowoczesny wygląd, wygodę użytkowania oraz nieskończone możliwości personalizacji. Firmy szklarskie obecne na rynku oferują swoim klientom możliwość dowolnego zadrukowania paneli. Nadruk na szkle umieszczany jest w formie laminatu lub za pośrednictwem druku uv. Jego zawartość wybierzemy samodzielnie lub skorzystamy z tysięcy dostępnych wzorów.

Cechy paneli sprawiają, że bardzo często wykorzystuje się je w miejscach podatnych na zabrudzenie. Panele szklane do kuchni są montowane tak, aby uchronić ścianę oraz inne elementy przed odpryskami oraz tłustymi plamami. Ich konstrukcja sprawia, że są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych nie posiadają tak dużej ilości łączeń, w których może zbierać się brud. Odpowiednio wkomponowane w pozostałą część kuchni panele nadają jej wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Naturalnie nie musimy decydować się na zadrukowanie paneli. Jeżeli wolimy minimalizm możemy wybrać opcję jednolitego koloru.

Oposiwane obrazy na szkle są wykonywane zgodnie z naszym pomysłem. W większości firm mamy możliwość nadesłania wybranego obrazu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Warto zdecydować się na próbne wykonanie jednego elementu celem wprowadzenia ewentualnych poprawek co do odcieni koloru. Pamiętajmy, że kompozycja powinna współgrać z innymi elementami kuchni. Panele szklane cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na to, że ich projekt ograniczony jest jedynie naszą wyobraźnią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *