Spacerówka parasolka idealna do miasta

strefa blogowa

Spacerówka parasolka idealna do miasta

Im lżejszy będzie wózek, z którego będziemy korzystali podczas wyjścia na miasto, tym lepiej. Dzięki temu, nie będzie problemu z przenoszeniem wózka z chodnika do tramwaju czy też autobusu.

Niektórzy rodzice mają na tyle ciężkie wózki spacerowe, że nie są w stanie ich samodzielnie podnieść podczas wsiadania i wysiadania z autobusu lub tramwaju. Muszą polegać na łasce i niełasce pozostałych pasażerów.

Spacerówka do miasta muszą być przede wszystkim lekkie. Dzięki temu, nie będzie problemów z ich przenoszeniem. Ponadto, wybrany model spacerówki parasolki jest o tyle dobry, że zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Jeżeli wybieramy się do miasta samochodem, bez problemu można będzie przewieźć spacerówkę w bagażniku. Nie zajmie większej jego części. W związku z tym, nie będzie żadnych problemów z przewiezieniem w bagażniku także zakupów.

Spacerówki posiadają nieusztywniane plecy i nie mają możliwości rozłożenia oparcia. Są więc opcją idealną dla starszych dzieci, a także na spacery krótkie, takie jak na przykład po centrum handlowym. Nie mają w sobie zbyt dużo mechanizmów. W związku z tym, są to bardzo proste konstrukcje. Z jednej strony jest to ich duża zaleta, ponieważ nie będą się często psuły. Po prostu nie będzie miało co się w nich popsuć. Jednak, to również minus, ponieważ dziecko nie będzie mogło korzystać z takich udogodnień, jak podnóżek.

Spacerówki parasolki 4Baby do kupienia na:  https://techsat24.pl/_blog/wozki-4baby-rapid-oferta-2017

Każda spacerówka posiada natomiast pasy bezpieczeństwa. W związku z tym, maluch będzie mógł zostać nimi bezpiecznie przypięty. Pozwoli to zagwarantować rodzicom, że ich pociecha nie wypadnie podczas jazdy spacerówką. A takie sytuacje czasem się zdarzają. W związku z tym, należy się przed nimi zabezpieczyć.

Kupując spacerówkę, należy szukać modeli z jak największymi kołami. Małe koła przy tak dużej lekkości wózka sprawdzają się jedynie na nawierzchni idealnie gładkiej. Gdy będziemy chcieli taki wózek wykorzystać na leśnej ścieżce, dziecko odczuwało będzie wszelkie trudy nierówności terenu. W związku z tym, bardzo istotne jest, aby zwrócić na ten aspekt uwagę. Spacerówka będzie wtedy nie tylko do miasta, ale również na inne spacery.

Materiał przygotował sklep internetowy Techsat24.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *