Słodka reklama na cukierkach krówkach

strefa blogowa

Słodka reklama na cukierkach krówkach

Słodkości ludzie znali od początku. Od zawsze odczuwaliśmy potrzebę jedzenia słodkich rzeczy. Oddawanie się tej czynności wyzwala w nas endorfiny, czyli hormon szczęścia, który sprawia, że czujemy się szczęśliwi. Spożywanie słodkich rzeczy nie tylko wyzwala w nas hormon szczęścia, ale też wspomaga procesy myślowe.

Zjedzenie na przykład jednego czekoladowego batonika pozwala nam lepiej przyswajać i zapamiętywać dane, których musimy się na przykład nauczyć na kartkówkę z angielskiego, gdzie do nauki mamy bardzo dużo słówek. Bardzo ważnym warunkiem jaki musi spełnić dana słodkość jest to, aby była ona wykonana z prawdziwej czekolady, a nie rzeczy popularnej z czasu funkcjonowania Związku Radzieckiego, czyli masy czekolado-podobnej. Poza usprawnianiem procesów myślowych u ludzi słodycze mają też bardzo dobrą funkcję marketingową. To znaczy, że jest wykorzystywana do reklamy różnych przedsiębiorstw.

Dobrym przykładem są krówki reklamowe, które są rozdawane podczas różnych targów lub podczas uroczystego otwarcia nowego przedsiębiorstwa. Ta forma reklamy jest dobrym sposobem, aby zapisać się w pamięci swoich gości, a przyszłych konsumentów. Krówki z nadrukiem stanowią zdecydowanie lepszą reklamę niż na przykład billboard, ponieważ krówkę, każdy dostaje do ręki i ma możliwość obejrzenia z bliska opakowanie oraz zapoznania się nadrukiem zamieszczonym na opakowaniu krówki.

Krówki reklamowe nie są jedynym narzędziem reklamy firmy, poza nimi na rynku funkcjonuje jeszcze wiele słodkości przebranych w barwy swojej firmy, do takich zabiegów stosuje się na przykład cukierki. Jest to dobra reklama firmy, choć posiada ona spore koszty i trzeba się z tym liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *