Pomoc w urządzeniu mieszkania

strefa blogowa

Pomoc w urządzeniu mieszkania

W moim życiu ostatnio zaszło bardzo wiele zmian. Na szczęście wszystkie są bardzo pozytywne. W końcu po dość długim czasie oczekiwania spełniło się jedno z moich największych marzeń i zostałam żoną. Wesele było cudowne, dokładnie takie jak sobie wymarzyłam, a trzeba przyznać, że oczekiwania co do tego dnia miałam dość duże. Gdybym miała je zorganizować po raz kolejny nic bym nie zmieniała. Mam nadzieję, że goście bawili się równie cudownie jak my.

Po weselu przyszedł czas na zakup naszego własnego mieszkania. W końcu jesteśmy już prawdziwą rodziną, którą zresztą planujemy w niedługim czasie powiększyć. Zastanawiamy się z mężem czy aranżacja mieszkania będzie wymagała pomocy specjalisty. Dla nas obu projektowanie wnętrz nie jest niczym znajomym. Jednak nie wiemy czy taki wydatek jest nam w ogóle potrzebny. Chcielibyśmy żeby nasze mieszkanie było urządzone dość nowocześnie, jednak aby pomimo to nie straciło ciepła i uroku jaki mają właśnie domowe wnętrza. Nie wiem czy warto jest korzystać z usług projektanta wnętrz, ponieważ obawiam się po prostu, że to co on mi zaproponuje zupełnie nie przypadnie do naszych gustów.

REKLAMA: Aranżacja wnętrz Kraków | Orange Studio

Jednak zdajemy sobie z mężem sprawę, że urządzanie mieszkania to bardzo czasochłonny proces. Niestety oboje nie dysponujemy nadmiarem wolnego czasu. Czy któraś z was korzystała z usług projektanta wnętrz? Jeśli tak, to czy jesteście zadowolone? Spełnił wasze oczekiwania czy jego propozycje zupełnie odbiegały od waszych wyobrażeń? Może jesteście w stanie mi polecić kogoś pracującego na terenie Krakowa? Będę wdzięczna za każdego rodzaju wskazówki.

Jedna odpowiedź

  1. serwis klimatyzacji pisze:

    Przy urządzaniu mieszkania powinniśmy zatrudnić fachowców, tylko oni zadbają o takie szczegóły jak np. klimatyzacja w odpowiednich miejscach naszego własnego M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *