Kradzież w naszej firmie

strefa blogowa

Kradzież w naszej firmie

Szefostwo w firmie nie jest w stanie wszystkiego dopilnować. Jeśli zatrudniamy kilkunastu czy kilkudziesięciu pracowników to kontrola nad nimi jest trudna. Nie ma, co liczyć na to, że takie osoby są w stu procentach uczciwe, dlatego często w takich firmach dochodzi do kradzieży. Jeśli chcemy wykryć sprawców to można to zrobić na dwa sposoby. Na pewno pomoże nam w tym detektyw ale nie musi zaraz osobiście sprawą się zajmować. Pierwszy sposób do dostarczenie do naszej firmy sprzętu potrzebnego do inwigilacji. Będą to kamery, mikrofony i to wszystko, co jest potrzebne żeby złodzieja złapać na gorącym uczynku. Wtedy będziemy pewni czy te osoby kradną albo coś niszczą w pracy.  Jest to sposób skuteczny, ale trzeba mieć na to czas. Nie zawsze nam się chce, a tym bardziej, jeśli w firmie przebywamy bardzo rzadko. Trzeba będzie wtedy wyznaczyć osobę, która ma się wszystkim zająć, ale czy mamy kogoś zaufanego? Co jeśli ta osoba kradnie? Nigdy niczego nie można wykluczyć.

Detektyw nam pomoże

W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak wybrać pomoc detektywa, która wyśle swojego pracownika i będzie wszystko na bieżąco sprawdzał. Takiego pracownika można nawet na kilka dni zatrudnić, a wtedy będzie jeszcze bardziej wiarygodnie to wszystko wyglądało.  Taka osoba wyposażona będzie w nowoczesny sprzęt, który pozwoli nagrać sytuacje, w których dochodzi do kradzieży. W pomieszczeniach, w których kradzieże się zdarzają może zamontować kamery i nadzorować ich racę. Takie usługi są najlepsze, bo można tylko czekać na efekt końcowy. Szefa nic nie interesuje, bo się tym sam zajmować nie musi.  Bardzo dużo firm korzysta z usług detektywistycznych. To pomaga w wykryciu wielu przestępstw, jakie zdarzają się w firmie. Nie można sobie pozwolić na straty, a nie zawsze mamy czas na kontrole. Zresztą nie wszystko widzimy, bo nie ma nasz wszędzie.  Tylko pomoc profesjonalnego detektywa jest w stanie nam pomóc i wtedy osiągniemy dokładnie taki cel, jaki sobie wyznaczaliśmy.

Jedna odpowiedź

  1. Tod pisze:

    Jest tyle ubezpieczeń i ubezpieczycieli, że sam nie wiedziałem, na co się zdecydować. Dobrze, że pomógł mi broker ubezpieczeniowy i wybrałem dla siebie i rodziny to, co najlepsze. Warto korzystać z pomocy kogoś, kto siedzi w tym, na co dzień i wie gdzie nas konkretnie pokierować żebyśmy na tym więcej zyskali. Mnie takie rozwiązanie się przydało i polecam innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *