Jaki model garażu wybrać

strefa blogowa

Jaki model garażu wybrać

Model garażu jest zależny od tego ile mamy pieniędzy i czy mamy czas czekać na pozwolenia? Jeśli nie mamy dużo pieniędzy i chcemy mieć garaż jedynie na zgłoszenie to model blaszany jest bardzo dobrym pomysłem. Można go zamówić za niewielkie pieniądze. Powstanie bardzo szybko. Firma, która oferuje takie garaże ma swoje oferty na stronie https://gregor-garaze.pl/garaze-blaszane-podkarpackie/. Można to sprawdzić i się z nimi skontaktować. Przekonamy się, że są to specjaliści, którzy realizują praktycznie wszystkie zamówienia. Jeśli mamy jakieś szczególne wymagania to wystarczy im o tym powiedzieć. Chętnie nam pomogą w dopasowaniu długości, szerokości czy wysokości naszego garażu. Nic nie jest dla nich trudne, bo, na co dzień realizują wiele takich zamówień jak nasze. 

Pomoc przy montażu 

Bez problemów można garaż złożyć i skręcić samemu. Jeśli nie czujemy się na siłach albo nie mamy na to czasu to firma nam to wykona. Dla nich to jeszcze łatwiejsze zadanie do wykonania. W kilka godzin garaż będzie gotowy. Nasze zadanie to przygotowanie podłoża. Całość powinna być wypoziomowana tak, aby garaż prosto mógł stać. Jeśli nie mamy fundamentu to można skorzystać z płyt chodnikowych lub kostki brukowej. Ustawiamy je w rogach i poziomujemy. Później można wewnątrz zrobić wylewkę.  Przyda się, jeśli chcemy zrobić sobie garaż ocieplony i ogrzewany. Wtedy to ciepło nie będzie nam przez podłogę uciekało.

Koszty nowego garażu

Koszty będą zależne od wielu czynników. Może to być garaż standardowy, ale może mieć na wyposażeniu okna, drzwiami, ogrzewanie i wiele innych elementów. Jeśli wybierzemy niestandardową wielkość to też trzeba będzie więcej zapłacić. Najlepiej będzie skontaktować się z firmą i niech przedstawią nam cennik podstawy i cennik dodatkowego wyposażenia. Wtedy dowiemy się, jakie trzeba liczyć koszty z tym związane.  Na pewno taki garaż to ułamek kosztów, jakie trzeba byłoby ponieść, jeśli zdecydowalibyśmy się na model murowany. Warto, zatem garaż blaszany wybrać dla siebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *