Jak urządzić ogród?

strefa blogowa

Jak urządzić ogród?

Pięknie urządzony ogród wokół domu czy przy instytucji publicznej to miejsce służące wypoczynkowi i dodające przestrzeni tak potrzebnej nam w dzisiejszych czasach harmonii. Urządzanie ogrodów jest jedną z dziedzin będących specjalizacją pracowni projektowania krajobrazu, której przewodzi architekt krajobrazu mgr inż. Marta Kępka. Zespół pracowni działa głównie w Warszawie i okolicach, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu projektowania przestrzeni oraz nadzoru wykonawczego nad realizacją projektu. Urządzanie przestrzeni zielonych jest naszą pasją, której oddajemy się z wyjątkowym zamiłowaniem, wierząc, że pozwalają nam one na powrót do natury i odzyskanie spokoju w codziennym, zabieganym życiu.

Przygotowując projekt urządzania ogrodu zajmujemy się zarówno zakupem, jak i nasadzeniami roślinnymi: krzew, drzew, pnączy i bylin. Wykorzystujemy przy tym wyłącznie sadzonki i nasiona pochodzące od sprawdzonych producentów, co gwarantuje ich długą żywotność i piękny wygląd. Dużą wagę przywiązujemy także do prac nad założeniem trawnika, szczególnie przygotowaniem podłoża, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się nieskazitelnym wyglądem murawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy im również zaprojektowanie i wykonanie łąk kwietnych, tworzonych z mieszanek roślin, ziół i kwiatów, które są zdecydowanie polecanym rozwiązaniem zwłaszcza w obliczu nadmiernej suszy, którą coraz częściej odczuwamy w ostatnich sezonach. Przygotowujemy także dla naszych klientów małą architekturę ogrodową, jak ławki, stoliczki, pergole, murki oporowe i wiele innych elementów tworzących niepowtarzalny klimat ogrodu oraz zajmujemy się montażem systemów nawadniających, znacznie ułatwiających pielęgnowanie zwłaszcza dużych terenów zielonych.

Jeśli chcecie poznać Państwo nasze dotychczas zrealizowane projekty i nawiązać z nami kontakt, zapraszamy na stronę naszej pracowni: http://kepkaogrody.pl/projektowanie-i-urzadzanie-ogrodow-warszawa. Wieloletnie doświadczenie i autentyczna pasja, jaką wkładamy w naszą pracę powodują, że gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję ze współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *