Inspirujące upominki na ślub dla pary młodej

strefa blogowa

Inspirujące upominki na ślub dla pary młodej

Zaproszenie na ślub to swego rodzaju nobilitacja. W ten sposób bowiem ktoś daje nam do zrozumienia, ze jesteśmy dla niego istotni, że chce, abyśmy wraz z nim przeżywali ten ważny moment w życiu. Nic więc dziwnego, ze każdy z nas odpowiednio stara się do takiego wydarzenia przygotować.

Bez prezentu ani rusz

Kreacja przygotowana, fryzjer umówiony, manicure i pedicure również – wydawać by się mogło, że jesteśmy gotowi na wesele. A gdzie prezent? Przecież nie do pomyślenia jest, aby wybrać się na wesele i nie przygotować nic na prezent dla nowożeńców. Jednak okazuje się, że wybieranie czegoś naprawdę oryginalnego wcale nie jest łatwe. Dlatego pamiętaj, aby wybrać prezent dla nowożeńców odpowiednio wcześniej, ponieważ poszukiwania mogą zająć ci trochę czasu. Sytuacja jest ułatwiona jeśli znamy upodobania młodych, jednak co jeśli takiej wiedzy nie posiadamy i próbujemy trafić bardziej na ślepo?

Pieniądze na topie

Nie ma się co oszukiwać – wiele par uważa że najlepszy prezent na ślub to pieniądze. I nie ukrywają tego za specjalnie, informując o tym fakcie gości na zaproszeniu na ślub i wesele. Wiadomo, że jeśli jako prezent dla nowożeńców ofiaruje się pieniądze, to będą oni mogli ją spożytkować na to, co jest im naprawdę potrzebne. Tylko z drugiej strony, przeważnie takie zebrane kwoty idą na spłatę zobowiązań finansowych związanych z weselem czy kupnem niezbędnych rzeczy do nowego mieszkania. Nie ma więc żadnego efektu niespodzianki, a przecież prezent dla nowożeńców powinien być miła niespodzianką… No ale jeśli młoda para dokładnie określiła swoje upodobania, to nie ma co się im sprzeciwiać.

Lista produktów ułatwi zadanie

Coraz częściej młodzi ludzie decydują się także na przygotowanie listy prezentów. Dzięki temu wiadomo jest, czego potrzebują. Dochodzi nawet do tego, że elektroniczne listy dostarczane są do poszczególnych sklepów, dzięki czemu wiadomo gdzie i jakiej marki prezenty można kupić. Aby podarunki się nie dublowały, odznacza się je na liście. To rozsądne podejście, ponieważ dzięki temu nie będzie sytuacji gdy kilka osób, jako prezent dla nowożeńców podaruje im czajniki czy ręczniki. A goście będą mieli świadomość, że podarowali młodym to, czego naprawdę potrzebowali.

A może coś wymyślić?

Jaki powinien być idealny prezent dla nowożeńców jeśli go dokładnie nie określili? Przede wszystkim oryginalny. Niech to będzie coś wyjątkowego, co na długo zapadnie młodym w pamięć. Nie musi to być produkt w formie materialnej – można przecież młodej parze zafundować wspaniałe wspomnienia, wykupując voucher na lot paralotnią, skok na bungee czy wiele innych atrakcji. Jeśli wiemy, że młodzi nie są fanami adrenaliny, to dobrym pomysłem na prezent dla nowożeńców będzie weekend  w SPA czy kolacja w nietypowej restauracji. Pomysłów na takie prezenty nie brakuje – i co ważne, wcale nie muszą one kosztować fortuny. Pamiętajmy bowiem, że priorytetem dla młodych jest nasza obecność. Jednak nie wypada przychodzić z pustymi rękami, dlatego lepiej rozejrzeć się za prezentem dla nowożeńców. Niech nie przekracza on jednak naszych możliwości finansowych, ponieważ nie jest dobrym pomysłem zadłużanie się na poczet prezentów, na które nas po prostu nie stać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *