Gift Of Nature – nowość na polskim rynku kosmetycznym

strefa blogowa

Gift Of Nature – nowość na polskim rynku kosmetycznym

kosmetyki gift of nature

Czy brakuje Ci w kosmetyczce wegańskich kosmetyków do pielęgnacji, które miałyby dobry skład i do tego zaskakiwałyby przyjazną ceną? Już teraz istnieje marka, która spełnia wszystkie te warunki. Jest to Gift Of Nature, które w okolicznych sklepach (na przykład w sieciach Rossmann i SuperPharm) poznasz po pięknych opakowaniach i jeszcze milszych nazwach produktów.

Co znajdziesz w ofercie Gift Of Nature?

Na początku marka oferowała tylko kultowe już kremy prebiotyczne do twarzy. Wyróżniały się ciałopozytywnym przekazem, ponieważ nie dzieliły kobiet według wieku czy ilości zmarszczek. Na ich opakowaniach można było znaleźć podział ze względu na cerę piękną, choć:
– suchą;
– naczynkową;
– mieszaną;
– wrażliwą.

Niespodziewany sukces przyniósł dalszy rozwój. Obecnie marka dysponuje już całą gamą kosmetyków pielęgnacyjnych. Balsam do ciała? Jest. Odżywka do włosów lub szampon? Także się znajdzie, do wyboru z całej gamy włosowych potrzeb. #GoN zaskakuje świeżymi formułami. Sukcesem cieszy się pianka Gift Of Nature. To nowość do mycia twarzy, dla cery pięknej choć naczynkowej. Natomiast dla cery pięknej, choć mieszanej znajdziemy żel. Gift of Nature pamięta oczywiście też cerach suchych i wrażliwych – dla nich marka przygotowała myjące emulsje. Niedawno w ofercie marki pojawiły się także produkty do higieny intymnej. Popularny jest też wielozadaniowy żel pod prysznic. 

W kosmetykach Gift Of Nature znajdziesz składniki dobrane do rodzaju i potrzeb skóry, włosów czy twarzy. Znajdziesz wśród nich czystek, oregano, lukrecję czy czarnuszkę. Składniki te znane są od lat, lecz wykorzystane na nowo w zaskakujących formach sprawdzają się znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *