Bądź w kontakcie z Klientami

strefa blogowa

Bądź w kontakcie z Klientami

Czy zdarzyło Ci się, że Twoi Klienci nie przyszli na umówioną wizytę? Jeśli tak, to sam wiesz, że może to wiązać się z pewnymi stratami. Dzięki systemowi Versum zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia takich sytuacji.

SMS z przypomnieniem

System Versum pozwala na szybkie wysłanie wiadomości SMS z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie. Wiadomość jest wysyłana na dobę przed wizytą, tak by Klient mógł zoptymalizować swój czas i przypomniał sobie o wizycie.

W systemie Versum nieprzypadkowo pojawiły się powiadomienia SMS. Doszliśmy do wniosku, że telefonów nikt nie chce odbierać. Zwłaszcza wciąż zagonieni klienci. Z kolei maili nikt nie czyta. Zwłaszcza, jeśli lądują w skrzynce ze spamem. Wiadomości SMS są łatwe w odczytaniu i – co ważne – nie są natarczywe.

Komunikacja z Klientem

Czasami rezerwacje online wymagają zaawansowanej komunikacji z Klientem. Mamy przecież tendencję do ciągłego zapominania o zbliżających się wizytach, co przedkłada się na późniejsze problemy ze znalezieniem czasu. Dlatego system Versum wprowadza zaawansowaną funkcję komunikacji z Klientem. Po wysłaniu powiadomienia w formie wiadomości SMS, klient może odpowiedzieć na nią. Uzyskana w ten sposób odpowiedź zostanie wyświetlona w interfejsie aplikacji, w jasny i przejrzysty sposób.

Reklama profilowana

Dzięki systemowi Versum wiemy praktycznie wszystko o naszych klientach. Zapisane w systemie dane możemy wykorzystać do wygenerowania dedykowanej reklamy, dopasowanej specjalnie do wymagań określonej osoby. W ten sposób minimalizujemy koszty związane z generowaniem reklam i jednocześnie maksymalizujemy zyski. Dzięki systemowi Versum Klient staje się wreszcie zauważony i co ważne, czuje się z tym bardzo dobrze, przedkładając to na zwiększone zainteresowanie naszym punktem usługowym.

Dzięki Versum Twoja komunikacja z Klientem wskoczy na zupełnie nowy poziom.

Rezerwacja oline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *